HAKKIMIZDA

Vector01
Şirket Hakkında

el ele, hedefe doğru adım adım...

Başkent Mühendislik Çözümleri kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır.

 

tick
Misyonumuz;

Başkent Mühendislik olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

tick
Vizyonumuz;

Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Bilişim Şirketi olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

Highly-Customizable
İş hedefleri

İşimizin tamamen müşteri memnuniyeti ve yanıtına bağlı olduğunu biliyoruz. Siz müşterilerimizin geri bildirim ve önerileri bizim için çok önemlidir.

Content-Strategy
kodlama & tasarım

Hayallerini Geleceğe Yansıt Küçük yatırımlar ile verimli projeler üretmenize yardım ediyoruz.

Technology
Teknoloji

Teknoloji ve Tasarım Akademisi olarak; online eğitimler, seminerler ve canlı yayınlar düzenliyoruz. Tüm medya hesaplarımızı akademimiz altında birleştirdik.

Tarihimiz

çeşitli İş sektörlerinde uzmanlık

Başkent Mühendislik Ankara’da bilişim, enerji, sanal pos ve yazılım üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.

circle1
İştiraklarımız

Başkent Mühendislik Şirketler Grubu
Poskent Ödeme Çözümleri A.Ş.
Zet Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Başkent Mühendislik Elektrik Taahhüt İnşaat San. Tic. A.Ş.

circle1
İş Ortaklarımız (pOSKENT)

PAYTR & NET TAHSİLAT

Vector077
triangle9
circle10
0
Den Fazla Proje
0 +
Yılların Tecrübesi
0
Mutlu Müşteri
0
Firma Tanıma
Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler sunuyoruz.

Poskent ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel Magento, nopCommerce, Opencart, WordPress gibi platformlardan ödeme arayüzünüzü yaratabilirsiniz

Poskent ile bayilerinize kredi kartı ile ödeme alma ihtimali sağlayın. Bayileriniz size olan cari ödemelerini alıcılarının veya alt bayilerinin kredi kartlarından tahsil etsin.

Müşterilerinize Sms ve Email ile ödeme linkleri yollayın kolayca tahsilat yapın.