Sizinle

El Ele, Hedefe Doğru Adım Adım…

Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere neden olmaktadırlar. Bu teknolojiler, ülkelerin sınıfını belirleyecek kadar büyük bir öneme sahiptirler. Bilişim teknolojileri vasıtasıyla bilgiler milyonlarla ifade edilebilecek bir oranda daha hızlı ulaştırılabilmektedir. Bilişim teknolojisi diğer bütün disiplinler ile ilgidir ve bunun neticesi olarak çok farklı biçimlerde uygulanarak bize sınırsız bir etki ve gelişme olanağı sunuyor.

Başkent Mühendislik Çözümleri kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır.

Misyonumuz;

Başkent Mühendislik olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Bilişim Şirketi olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.