İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Sizlere Çözümler Sunuyoruz…

Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere neden olmaktadırlar. Bu teknolojiler, ülkelerin sınıfını belirleyecek kadar büyük bir öneme sahiptirler. Bilişim teknolojileri vasıtasıyla bilgiler milyonlarla ifade edilebilecek bir oranda daha hızlı ulaştırılabilmektedir. Bilişim teknolojisi diğer bütün disiplinler ile ilgidir ve bunun neticesi olarak çok farklı biçimlerde uygulanarak bize sınırsız bir etki ve gelişme olanağı sunuyor.

Başkent Mühendislik Çözümleri kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır.

POSKENT

Sanal POS veya VPOS (Virtual Point of Sale), kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yaparken kullandığımız POS (point of sale/ödeme noktası) cihazlarının internete uyarlanmış halidir:

</p> <p>Poskent ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel Magento, nopCommerce, Opencart, WordPress gibi platformlardan ödeme arayüzünüzü yaratabilirsiniz.</p> <p>
</p> <p>Poskent ile bayilerinize kredi kartı ile ödeme alma ihtimali sağlayın. Bayileriniz size olan cari ödemelerini alıcılarının veya alt bayilerinin kredi kartlarından tahsil etsin.</p> <p>
</p> <p>Müşterilerinize Sms ve Email ile ödeme linkleri yollayın kolayca tahsilat yapın.</p> <p>

HEMEN ONLİNE ÖDEME PORTALINDAN ÖDEME ALMAYA BAŞLAMAK MI İSTİYORSUNUZ?

ÖYLEYSE POSKENT İLE TANIŞMANIZIN ZAMANI GELDİ…0850 840 22 95